Ansayfa / Kurumsal

Hakkımızda

Ağırlıklı olarak Akdeniz bölgesinde faaliyet gösteren firmamız, bahçe mobilyaları, endüstriyel kimyasal, endüstriyel temizlik makineleri ve kat hizmetleri ekipmanları olmak üzere 4 ana grupta çalışmakta olup bunun yanında PC ürünler, personel soyunma dolabı, personel ranzası gibi lojman ihtiyaçlarının da pazarlama ve satış faaliyetlerini icra etmektedir.
Sektörde 12 yıllık şirket tecrübesi ve bir o kadar şirket ortakları deneyimi ile toplamda 20 yıla yakın tecrübe ile kaliteli tesis ve kaliteli insanları, kaliteli markalarla buluşturmayı temel ilkemiz olarak belirlemiş olup, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda ulusal ve uluslararası markaların bayiliklerini portföyümüzde bulundurmaktayız.
Bahçe mobilyaları alanında portföyümüzde bulundurduğumuz belli başlı bayilikler; Gentaş, Siesta, Holiday, Mandella, Stilleg ve Plastx’dir. Bu alanda; şezlong, restoran masa, restoran sandalye, balkon sandalye, balkon sehpa, masa ayakları, (alüminyum enjeksiyon, paslanmaz krom, ahşap, döküm v.b) masa tablaları (verzalit, compact, teak, ahşap, v.b) , banket sandalyeleri ve masaları başlıca ürün gruplarımızdır.
Endüstriyel kimyasal alanında, konusunda uzman uluslararası bir marka olan “Diversey “ i de portföyümüzde bulundurmaktayız. Bu alanda bulaşıkhane, çamaşırhane ve genel temizlik ürün gruplarının yanında işletmeye özel çözümler sunan firmamız hızlı , zamanında , eksiksiz teslimatın yanında güler yüzlü ekibiyle sizlere değer katmaktadır.
Endüstriyel temizlik makineleri alanında, İsviçre merkezli Taski markasını portföyümüzde bulundurmaktayız. Bu grupta açık alan süpürgeleri, cila makineleri, halı yıkama makineleri, ıslak-kuru elektrik süpürgeleri ve yer yıkama makineleri mevcuttur.
Kat hizmetleri ekipmanlarımız, kat servis arabaları, kirli çamaşır arabaları, mini barlar, oda kasaları, saç kurutma makineleri vb. ürünlerden oluşmaktadır.
Portföyümüzde hareketli-sarf malzeme bulunmamaktadır. Tek istisnası ise Polycarbon bardak grubudur. Polycup markamız adı altında 21 çeşitten oluşan Gıda Sertifikalı ürünlerimizle; uzun ömürlü, kaliteli, orijinal, tesise özel logo baskı alternatifleriyle sizlere hizmet vermekteyiz.