Hakkımızda

Firmamız , 2009 yılında SELF OTEL EKİPMANLARI PAZARLAMA TURİZM SANAYİİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. Ünvanı ile ENDÜSTRİYEL MUTFAK & OTEL EKİPMANLARI  Sektöründe, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile Antalya da faaliyetine başlamıştır.

Genç bir firma olmamıza rağmen titiz ve gayretli çalışmalarımız sayesinde kısa sürede Gerek Antalya Otel Ekipmanları  sektöründe gerekse Türkiye nin bir çok noktasında sektördeki yerimizi aldık. Gayemiz bu başarıyı devam ettirmek ve hızla büyümektir

Başarılı, kullanışlı, güvenli ve problemsiz işletmeler kurmak elbette ki yaptığınız işi bilerek yapmaktan geçer. Bu ayrıntının farkında olduğumuz için de kadromuzu ; Turizm Lisanslı , eğitimli ve bu işi gerçekten bilen deneyimli genç yeteneklerden oluşturduk.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Endüstriyel Mutfak ve Otel Ekipmanları için; gerek ürün bazında gerekse proje bazında bizlerle irtibata geçerek destek ve fikir alabilir, işinizle ilgili sıkıntı ve problemlerinizi bizimle çözüme kavuşturabilirsiniz.

‘’Siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyarız’’.

Vizyonumuz

Otel, Motel , Tatil köyü , Restourant her türlü  Dinlence ve Eğlence merkezleri , hastane, restaurant, lokanta, okul, fast food, kafeterya ve catering işletmelerine Turizm Lojistik alanlarında yetkin personel ile etkin hizmet sunan, öncü kuruluş olmak.

Kalite Politikamız

Hizmette kaliteyi kültürel bir değer olarak kabul ederek hizmetlerimizin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak, bilim ve teknolojideki gelişmeleri hizmetlerimize uygulayarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirerek Kuruluşumuzu sizlerle birlikte geleceğe taşımak.

Alanında Bir İlk

Uzun çalışmalar sonucu hazırladığımız ve kısa zamanda kendi alanında öncü konumuna gelen www.selfotelekipmanlari.com web sitemizde, kategorilerine göre sınıflandırdığımız  binlerce ürünü Kolay , Hızlı ve Rahat bir şekilde  inceleme imkanı bulabilirsiniz.

Misyonumuz

Süreç odaklı yaklaşım   Otel,Motel, Restourant   Etkin yönetim
Ekonomik Hızlı Güvenli   Tatil Köyleri   Kaliteli hizmet
Lider Kuruluş Olma Arzusu   Eğlence ve Dinlence Merkezleri İlkeli
Farklı Hizmet Anlayışı   Lojistik alanlarında   Pozitif yaklaşım
        Müşteri memnuniyeti
        Akılcı ve duygusal
        Namuslu Ticaret
        Liyakatli ve Sadakatli
        Adil
        Revizyonist
        Ilımlı